1. דף הבית
  2. /
  3. שירותים
  4. /
  5. שטיפה בקיטור

שטיפה בקיטור

מהי בעצם שטיפה בקיטור ומהם היתרונות?


בכדי להסיר כתמם קשיים כמו ניקוי כתמי שמן ,הסרת צבע  או הסרת כתמי ירוקת ממשטח גרנוליט ומשתלבות וכו.. אנו נשתמש בקיטור בלחץ גבוהה.

ישנם מספר שיטות לניקוי שאנו משתמשים , בעזרת חומרי ניקוי מקצועים ודיזות אשר מתאימות למשטחים שונים על מנת לא לגרום נזק לריצוף או לקיר.
לכן אין ספק שחברה מקצועית תבצע עבורכם ניקוי ושטיפה בלחץ קיטור באיכות הטובה ביותר
ומבלי לפגום במשטח הקיים.

 ניקוי במכונת קיטור יכול להביא לתוצאות טובות יותר מבחינה ויזואלית, והלחץ החזק והחם מתמודד בהצלחה עם סוגים רבים של לכלוכים עקשניים במיוחד.

במקרים רבים ניתן יהיה להתמודד עם הלכלוך באמצעות חומרי ניקוי מתאימים, כך שהשימוש בקיטור ייקבע על פי המצב בשטח. על פי רוב, ייעשה שימוש בשיטה זו כאשר על משטח האבן קיימים כתמי שמן, שכן חום הקיטור מרכך את השמן ומאפשר להסירו ביתר קלות.

המילה האחרונה בתחום הניקיון שייכת ללא כל ספק למכונות שטיפה בקיטור. אנו נסביר כאן מדוע מכונות הקיטור זוכות להצלחה רבה, נציג את היתרונות ונסביר מה ניתן לנקות באמצעותן. מכונות שטיפה בקיטור עובדות על לחץ גבוה של מים בטמפרטורה גבוהה או נמוכה. השימוש בלחץ גבוה ידוע כיעיל מאוד לניקיון. הלחץ של המים עצמתי הרבה יותר מקרצוף ידני של כתמים עם חומר הניקוי החזק ביותר. מכונת הקיטור מצליחה לייצור אדים שמחטאים את המשטח וממוססים לכלוך קשה בקלות. 


ניקוי עם שטיפה בקיטור מתבצע בקלות וללא כל מאמץ. ההפעלה הקלה יחד עם התוצאות הטובות והעלויות הנמוכות הפכה את מכונות השטיפה לבחירה הראשונה של התעשיינים. כיום, לאחר שהמכונות זכו להצלחה רבה בתעשייה התעורר גם השוק הפרטי. מכונות שטיפה בקיטור מצליחות להסיר בקלות כתמים קשים בבית, במפעלים, ברחוב, באתרי נופש, בבתי עסק ובמוסדות. 


יתרונות של מכונות שטיפה בקיטור

1. ניקוי ברמה גבוהה. 

2. אפשרות לפעולה נקודתית מדויקת. 

3. חסכונית במים. 

4. הסרת לכלוך ללא שימוש בחומרי ניקוי רעילים. 

5. הפעלה פשוטה. 

6. אפשרות לניקוי עצמתי ללא גרימת נזק למשטח. 


מה אפשר לנקות עם מכונות הקיטור?

בתעשייה המכונות משמשות לכל סוגי עבודות הניקיון. הן שימושיות לשטיפת רצפה, קירות, משטחי עבודה, כתמי בנזין, לכלוך שומני קשה, מכונות חשמליות, צינורות, לשלשת יונים, חלונות, תריסים ועוד. המכונות בנויה לעומס עבודה רב כך שאין כל סיבה שלא להשתמש בהן בעבור כל עבודות הניקיון. בכל סיטואציה בה נדרש ניקוי יסודי או ניקוי של אזור מלוכלך מאוד, כדאי להשתמש במכונת הקיטור. 


תוצאות מצוינות מושגות בניקוי של משטחי אספלט, רצפות, קירות, מדרכות, מוסכים, כתמי חלודה וכן הלאה. אם אתם זקוקים לניקוי נקודתי באזור צר ומוגבל לגישה – מכונות הקיטור פותרות את הבעיה. מאגרי מים ובורות ספיגה אפשר גם כן לנקות בקלות עם מכונות הקיטור. היכולת של המכונה לעבוד בטמפרטורות גבוהות מוסיפה גם אופציה חשובה של חיטוי משטחים. השימוש במים חמים משפר בצורה משמעותית את הביצועים של המכונה. עבודות ניקיון מורכבות הופכות פשוטות וקלות עם מכונות הקיטור. 

טואול - בניית אתרים