1. דף הבית
  2. /
  3. שירותים
  4. /
  5. שטיפה בלחץ

שטיפה בלחץ

שטיפה בלחץ גבוה - מים קרים וחמים אנו משתמשים בציוד המתקדם  ביותר.
ונותנים שרות ללקוחות פרטיים, רשויות, חברות ומוסדות בכל רחבי הארץ.


למה להשתמש בשטיפה בלחץ גבוה?

מים חמים בלחץ גבוה זהו הפתרון הטוב ביותר לניקוי וחידוש כל סוגי האבן כגון : אבנים משתלבות, אבן ירושלמית , אבן כורכרית, גרנוליט בטון, אספלט, משטחי אפוקסי ועוד...
בנוסף לכך מסירים טייח ובטון מקירות חיצוניים , הסרת כתמי שמן , הסרת סימוני צמיגים , הסרת גרפיטי.

ניקוי מקצועי באמצעות שטיפה בלחץ דורש מכשור ייעודי מתקדם. את השירות מספקות חברות שמתמחות בניקיון ומחזיקות בציוד הדרוש. בחירה נבונה תהיה חברה שיודעת להציע לקהל לקוחותיה שירות מקצועי ואדיב במחירים הוגנים. על החברה לדעת איך להשתמש נכון במכשור המתקדם שבידה על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר. השירות מתאים לכל סוגי המשטחים וכל סוגי הכתמים. במכשירים עם פונקציית חימום מים קיימת גם אופציה של חיטוי. 


אם אתם מנסים להסיר כתם ממשטח ולא מצליחים לעשות זאת – זה הזמן להזמין שטיפה בלחץ מים. המים מותזים בלחץ אדיר אל עבר הכתם ומצליחים כך להסיר לכלוך מתוך השכבות הפנימיות של החומר. מכשור שטיפה בלחץ מומלץ בעבור ניקוי של משטחים מחוספסים כמו אספלט, משטחים עם כתמים קשים של פיח או שומן, אזורים בעייתיים לגישה (סדקים ומרווחים קטנים). בהתאם למאפיינים של המשטח נחליט האם להשתמש במים חמים או קרים. שטחים גדולים מאוד במפעלים או חניונים מתנקים בקלות ובמהירות עם מכשור שטיפה בלחץ. 

איך מתבצעת העבודה?

כל מה שאתם צריכים לעשות בכדי ליהנות ממשטח נקי הוא להזמין צוות מקצועי שיודע להשתמש נכון במכשיר השטיפה. על הצוות לקבוע את הלחץ שיופעל ולבחור את חומר הניקוי בהתאם למאפיינים של המשטח. צוות מקצועי ומנוסה יצליח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר ואת התוצאות הטובות ביותר. 


מתי כדאי להשתמש במים חמים?

טמפרטורה גבוהה מומלצת כאשר יש צורך בעצמת ניקיון מרבית. כאשר אנו מפעילים את מכונת השטיפה עם מים רותחים, כתמים של שומן, דלק, לשלשת יונים, פיח ודבק, מוסרים בקלות. חשוב לציין שקיימות מכונות שטיפה שפועלות רק על מים קרים ומכונות שמציעות גם פונקציה של מים קרים וגם פונקציה של מים חמים. המכונה מחממת בעצמה את המים לטמפרטורה הנדרשת ומאפשרת גם חיטוי משטחים. כאשר מפעילים את המכונה בטמפרטורה גבוהה אפשר להסיר עובש, פטריות וחיידקים. 


שטיפה בטמפרטורה גבוהה מתאימה לניקוי וחיטוי של מכלים בענף המזון, מטבחים תעשייתיים, מחלבות, לולים, מאפיות ועוד. הטמפרטורה מגיעה ל-150 מעלות ומסוגלת כך לחטא את כל סוגי המשטחים (חלקים ומחוספסים) בהתאם לתקנים המחמירים של משרד הבריאות. 


טואול - בניית אתרים