1. דף הבית
  2. /
  3. שירותים
  4. /
  5. ניקוי גרנוליט

ניקוי גרנוליט

יש לכם ביישוב או בבית העסק רצפת גרנוליט? הגיע הזמן שתכירו את טכניקת הניקוי הטובה, המהירה והיעילה ביותר בעבור משטחי גרנוליט. על מנת לנקות בצורה מקצועית משטחי גרנוליט נדרשים ניסיון ומכשור מתאים. לרוב, ההמלצה היא על ניקוי גרנוליט באמצעות לחץ מים חזק או עם קיטור (לכתמים קשים). מכשיר ניקוי שמפעיל לחץ מים עצמתי מצליח להסיר בקלות את הלכלוך שמצטבר בסדקים הקטנים. 


רצפת גרנוליט נחשבת לפתרון ריצוף נוח ויעיל. הגרנוליט מומלץ במיוחד לשימוש בתנאי חוץ. כאשר בוחנים מקרוב את הרצפה מגלים שמדובר בהדבקת אינספור חלקיקים קטנים של אבן. ניתן להתאים את רצפת הגרנוליט לכל מתחם ציבורי או פרטי. ניקוי גרנוליט דורש ציוד מיוחד שמסוגל להסיר לכלוך שמצטבר בחריצים. אם אתם מתכננים התקנה רצפת גרנוליט, כדאי שתיערכו בהתאם מבחינת ציוד ניקיון או קבלת שירות מחברת ניקיון עם התמחות מתאימה. 


כיצד מתבצעת העבודה?

בין אם דרוש לכם רק ניקוי קל ובין אם נחוץ ניקוי יסודי לחידוש הרצפה, ניקוי גרנוליט מתבצע על ידי מכשור מיוחד שת התזת מים או קיטור. צינור מיוחד מתיז את האדים הרותחים בלחץ גבוה אל המשטח. הטמפרטורה הגבוהה מבטיחה ניקוי יסודי, הסרת כתמים קשים וחיטוי. ללא מכונת ניקוי גרנוליט בקיטור קשה מאוד לנקות את הרצפה. 


את מכשיר הניקוי בקיטור מפעיל צוות מקצועי ומנוסה שמכיר היטב את המאפיינים של הרצפה ויודע איך להתמודד עם לכלוך קשה מבלי לגרום נזק למשטח. השירות ניתן ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים במחירים נוחים. העבודה מתבצעת בהתאם לתקנים מחמירים של בטיחות, מקצועיות ואיכות. לרוב, מכשירי ניקוי ביתיים אינם מספיק חזקים בכדי להסיר לכלוך קשה. רצפת הגרנוליט דורשת ניקוי מקצועי שמתבצע באמצעות מכשור תעשייתי חזק. 

כל רצפה כדאי לנקות בצורה יסודית אחת לתקופה. כאשר מתחזקים נכון את הרצפה היא שומרת על מראה נקי ומשרתת אותנו נאמנה למשך עשרות שנים. הריצוף מתאים במיוחד לשבילי הליכה, חצרות בתים, רחבות של מתחמי עסקים, אתרי נופש. הזמינו עוד היום ניקוי לרצפת הגרנוליט שלכם ותופתעו לגלות כמה בקלות היא חוזרת להיראות כמו חדשה. 

טואול - בניית אתרים