1. דף הבית
  2. /
  3. שירותים
  4. /
  5. ניקוי בלחץ מים

ניקוי בלחץ מים

מחפשים את הדרך להסיר בקלות לכלוך קשה? טכניקת ניקוי בלחץ מים היא הסוד להסרת כתמים שומניים, כתמים של גריז במוסך, גרפיטי מקירות, לשלשת יונים וכן הלאה. אם משטח העבודה שלכם בעבודה זקוק לניקוי יסודי – שטיפה בלחץ מים היא בדיוק מה שאתם מחפשים. מכשירי ניקוי בלחץ מים מצליחים לנקות את המשטח ובו זמנית גם לחטא אותו. 


שימוש בטיחותי ויעיל

מכונות ניקוי בלחץ מים מאפשרות הסרת לכלוך קשה וכתמים שומניים מבלי לפגוע במשטח. כאשר מדובר במשטחים עשויים חומרים יוקרתיים, ניקוי עם לחץ מים יהיה היעיל ביותר. השתמשו בטכנולוגיה החדישה על פני שיטות הניקוי הישנות ותצליחו להשיג תוצאות טובות יותר במהרה. את המכשור מפעיל לרוב צוות מקצועי ומנוסה. הצוות יודע היטב כיצד לתפעל את המכונה, למלא את מיכל המים, להוסיף כמות מספקת של חומר ניקוי, לקבוע את הטמפרטורה ולהשתמש בידית ההפעלה. 

היתרונות של ניקוי בלחץ מים באים לידי ביטוי בתוצאות, בהפעלה הקלה ובחיסכון במים. אתם תופתעו לגלות כמה בקלות אפשר לנקות רצפה מלוכלכת, קירות בטון עם כתמי שמן, משטחים תעשייתיים, מאגרי מים, בריכות, מתקני משחק באתרי נופש ועוד. 


מתי כדאי להזמין ניקוי בלחץ?

אם יש לכם לכלוך קשה בבית או מחוץ לבית ואתם כבר הרמתם ידיים, אל תוותרו לפני שתנסו מכשיר ניקוי בלחץ של מים. המים שמותזים בלחץ אדיר מצליחים להסיר לכלוך קשה ממשטחים תעשייתיים בקלות. אתם לא תאמינו לאיזו רמה ניקיון אפשר להגיע. המכשור המתקדם מסוגל להסיר בקלות אפילו גרפיטי. 


איך מזמינים?

אם חשבתם עד היום שאפשר לקבל את השירות בכל חברת ניקיון מקצועית, הגיע הזמן שתבינו שדרושה לכם חברת ניקיון שמתמחה בתחום ומחזיקה בציוד המתאים. על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר דרושים מכשור מתקדם וניסיון. אל תמהרו להתפשר על פחות מהעבודה המקצועית ביותר. עשו לעצמכם הרגל לבחור בנותני שירות אמינים, אדיבים, מקצועיים והגונים. שיטת הניקוי בלחץ מים מוכיחה את עצמה פעם אחר פעם. אפשר לבצע עבודות ניקיון של שטחים גדולים וגם של שטחים קטנים מאוד. להסרת כתמים קשים כדאי להשתמש במים חמים. 

טואול - בניית אתרים